Connect with us

Dla dorosłych (18+)

Sexkontakty – Rejestracja, opinia, recenzja!

Czym jest portal Sexkontakty? Dzięki temu wpisowi dowiesz jak się zarejestrować na portalu Sexkontakty, poznasz naszą opinię i będziesz wiedzieć do kogo skierowany jest ten portal i jak z niego korzystać

sexkontakty

Czym jest portal Sexkontakty? Dzięki temu wpisowi dowiesz jak się zarejestrować na portalu Sexkontakty, poznasz naszą opinię i będziesz wiedzieć do kogo skierowany jest ten portal i jak z niego korzystać!

Rejestracja na Sexkontakty

Sam proces rejestracji nie różni się niczym od innych portali randkowych. Jeżeli chcesz założyć konto musisz uszykować podstawowe dane, które są wymagane zazwyczaj podczas rejestracji na tego typu portalach. Dane, które będą potrzebne to: e-mail, hasło, płeć oraz kogo się poszukuje. Portal rzecz jasna skierowana jest tylko dla osób pełnoletnich. To również należy potwierdzić podczas zakładania konta na portalu sexkontakty. Ważne aby dane były poprawne, gdyż rejestracja wymaga potwierdzenia maila. Inaczej mail nie dotrze na skrzynkę. A bez potwierdzenia maila konto nie będzie mogło zostać aktywowane.

Jeśli chcesz założyć konto na portalu Sexkontakty kliknij przycisk poniżej

Sexkontakty rejestracja

Jak działa portal Sexkontakty?

Serwis skierowany jest tylko i wyłącznie do osób pełnoletnich. Osoby rejestrujące muszą potwierdzić swoją pełnoletność. Głównym założeniem portalu jest znalezienie osób poszukujących związku lub spotkania w wybranej lokalizacji. Średnio na stronie jest od 20.000 do 30.000 osób online! Nie można narzekać na brak profili, jest to jeden z większych portali tego typu w Polsce!

Opinia o Sexkontakty

Myślimy, że jest to świetna alternatywa dla portali takich jak Twoo, Tinder czy też Fotka. Jednak musimy podkreślić, że portal jest zabarwiony mocno treściami erotycznymi. co już na początku wyróżnia stronę na tle podanych wcześniej aplikacji/stron. Wiele profili na wstępie wita nas nagimi zdjęciami na swoich zdjęciach profilowych co niektóre osoby może zniechęcić. Jeśli jesteś osobą, której to nie przeszkadza, śmiało możemy polecić portal Sexkontakty. Proces rejestracji jest prosty a co najważniejsze bardzo czytelny i każdy sobie z nim poradzi.

Pamiętaj, że portale tego typu są skierowane tylko dla osób, które ukończyły 18 rok życia! Rejestracja na portalu jest dobrowolna i nie wymaga płatności dokonywanej w celu aktywacji konta. Wszelkie dodatkowe płatności są po to by uwidocznić swój profil na tle innych.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne