Connect with us

Dla dorosłych (18+)

Ashley Madison – Rejestracja, opinia, recenzja!

Portal Ashley Madison, czym jest, jak przejść proces rejestracji, jaka jest nasza opinia na temat tego portalu? Przeczytaj nasz artykuł i znajdź odpowiedź na te pytania!

Portal Ashley Madison, czym jest, jak przejść proces rejestracji, jaka jest nasza opinia na temat tego portalu? Przeczytaj nasz artykuł i znajdź odpowiedź na te pytania!

Rejestracja Ashley Madison

Rejestracja konta na portalu Ashley Madison jest prosta niemniej warto mieć na uwadze, że sama strona rejestracji domyślnie jest w języku angielskim. Niektórzy mogą zrezygnować w tym momencie jednak naprawdę warto spróbować przejść proces, który już tłumaczymy co należy przygotować aby odpowiednio przejść. Potrzebne są dane takie jak:

  1. Adres E-mail
  2. Hasło
  3. Nick dla konta
  4. Data urodzenia
  5. Płeć
  6. Zainteresowania
  7. Kraj i kod pocztowy

Portal oczywiście skierowany jest do osób pełnoletnich.

Jak działa portal Ashley Madison?

Portal głównie skierowany jest do osób poszukujących bardzo dyskretnych relacji. Osoby z całego świata zakładają konta na portalu w celu znalezienia kochanki/kochanka. Podobnie jak portal Victoria Milan, który również opisywaliśmy jest to portal bardziej skupiający się na użytkownikach Premium. Użytkownicy premium mogą liczyć na wiele udogodnień.

Opinia o Ashley Madison

Według naszej opinii jest to wyśmienity portal jeśli chcemy udać się za granicę i poszukujemy wrażeń. Portal daje możliwość poznania ludzi z całego świata a baza użytkowników z wielu państw rośnie każdego dnia! Czy warto wykupić premium? Jasne ale tylko pod warunkiem, że chcemy bardzo poważnie traktować swoje konto na portalu i zostaniemy na nim na dłużej!

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne