Connect with us

Święta

Sylwester 2022/2023

Każdy wyczekuje tego jednego dnia w roku jakim jest sylwester. Dla wielu to zakończenie wielu etapów, dla niektórych nowy początek, początek zmian lub postanowień noworocznych. Dzięki nam dowiesz się jak można spędzić sylwestra 2022/2023.

Sylwester 2022/2023

Każdy wyczekuje tego jednego dnia w roku jakim jest sylwester. Dla wielu to zakończenie wielu etapów, dla niektórych nowy początek, początek zmian lub postanowień noworocznych. Dzięki nam dowiesz się jak można spędzić sylwestra 2022/2023.

Pomysły na sylwestrową noc 2022/2023

Sporo osób już od dawna ma zaplanowany sylwestrowy weekend który w tym roku przypada w ostatnią sobotę grudnia. Oto kilka pomysłów jak spędzić sylwestra w 2022 roku witając nadchodzący 2023 rok:

  • Zabawa taneczna z zespołem lub dj’em

Takie rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością i wiele osób wybiera właśnie taki sposób spędzenia nocy sylwestrowej, wraz ze znajomymi wybierają się na zabawy sylwestrowe organizowany przez różne restauracje, czy też obiekty hotelowe.

  • Sylwester miejski

Zabawa skupiająca tysiące osób, ludzie z całej Polski i nie tylko zjeżdżają się w jedno miejsce aby świętować kończący się rok. W tym roku sylwester miejski organizowany jest w miastach: Zakopane, Warszawa, Kraków, Chorzów. To właśnie w tych miejscowościach organizowane są najhuczniejsze zabawy z największymi gwiazdami z Polski i zza granicy.

Na sylwestrach miejskich wystąpią m.in: Edyta Górniak, Marina, Sara James, Justyna Steczkowska, Viki Gabor, Golec uOrkiestra, Komodo, Daria, Maja Hyży, Thomas Anders, Kasia Moś, Jan Majewski, Staszek Karpiel-Bułecka, Blanka, KOMBI Łosowski, Dzidzio Ukraińska supergwiazda, Doda, Lemon, Michał Wiśniewski, Lady Pank, Bajm, Cleo, Big Cyc, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Ania Dąbrowska, Enej, Feel, Bryska i wielu innych artysów.

Warto pamiętać, że największe wydarzenia będzie można oglądać na kanałach telewizyjnych, gdzie nadawane na żywo będą największe imprezy sylwestrowe w Polsce.

  • Domówka

Sposób coraz częściej wybierany przez ludzi, pandemia sprawiła, że ludzie nauczyli się organizacji imprez w domach i nie można tego ukrywać, tak już zostało. Na dobrej domówce nie może zabraknąć pysznych przekąsek oraz odpowiedniej muzyki! Jeśli chcesz urozmaicić sobie i swoim gościom rozrywkę możesz zakupić z tej okazji specjalne gry imprezowe.

  • Wyjazd do Hotelu ze SPA

Jeśli jednak rok dał w kość i chcesz chwili relaksu na sam koniec jako nagroda za dokonane trudy i wykonaną pracę możesz wybrać jeden z Hoteli oferujących pobyty ze SPA w wielu przepięknych miejscach w Polsce

Listę znajdziesz korzystając z wyszukiwarki Booking.com

Booking.com
Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne