Connect with us

Dla dorosłych (18+)

Randkowanie w wakacje 2022

Randkowanie we wakacje 2022

Randki to temat powszechnie znany i przez wiele osób lubiany jednak w Polsce często uchodzący za temat Tabu z racji, że Polacy niechętnie rozmawiają o swoim życiu uczuciowym i łóżkowym.

Jak randkować w Wakacje 2022?

Trzeba zacząć od tego, że w obecnych czasach ludzie nie mają wiele czasu. Większość ludzi żyje w bardzo szybkim tempie co powoduje, że nie mamy czasu na spotkania nie wspominając o nawiązywaniu nowych znajomości. Dlatego warto sięgnąć do aplikacji, które pomogą znaleźć kogoś odpowiedniego według naszych preferencji. I tak! Nie ma się czego wstydzić wybierając sobie coś czego byśmy oczekiwali od poznanej osoby.

Nasze top 3 portale randkowe na wakacyjne randkowanie 2022!

  1. Erodate [Zarejestruj się]
  2. Pieprzyć [Zarejestruj się]
  3. Sexkontakty [Zarejestruj się]

Są to portale o zabarwieniu erotycznym, jednak niech to nie będzie powodem dlaczego uznać je za mało interesujące. Najważniejszy aspekt portali to fakt, że mają ogromne ilości realnych profili – a to chyba najważniejsze podczas wyboru strony.

Podejście różnych ludzi na świecie do randkowania

W wyniku najnowszych badań przeprowadzonych na różnych grupach ludzi wynika, że Polacy poszukują głównie osób zabawnych, to jedna z najczęściej wybieranych cech przez osoby udzielające odpowiedzi. Nasi sąsiedzi zza zachodniej granicy poszukują osób zdrowych. Dla nich ta cecha jest dominująca podczas wyboru partnera, tak samo odpowiadali Hiszpanie. Zaś Ukraińcy oraz Francuzi chętnie wybierają osoby mieszkające same – ta cecha jest dla nich bardzo ważna. Jak widać w każdym kraju ludzie mają inne podejście do randkowania. Jednak jedno jest pewne, randki online to nie jest powód do wstydu. Technologia idzie do przodu, żyjemy coraz szybciej a wygodne rozwiązania są bardzo mile widziane wśród wielu ludzi.

Warto też pamiętać o bardziej znanych portalach randkowych takich jak: Badoo, Fotka, Tinder itd. Jednak te portale są portalami gdzie nie możemy tak mocno sprecyzować naszych preferencji odnośnie partnerów co oczywiście nie oznacza, że posiadanie konta na tych portalach nie będzie też dobrym pomysłem.

Nasza rada, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na poznanie odpowiedniej osoby dla siebie, która spełni Twoje wszystkie wymagania, polecamy zarejestrować się na wszystkich portalach opisanych w tym artykule. Wymaga to trochę czasu jednak wyniki mogą być zaskakujące.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne