Connect with us

Podróże

Gdzie jechać na wakacje 2023?

Lato 2023 zapowiada się interesująco, gdyż wiodące agencje turystyczne już udostępniły swoje oferty na popularne zagraniczne kierunki wakacyjne, takie jak Grecja, Turcja, Egipt, Tunezja i Chorwacja.

Gdzie jechać na wakacje 2023?
Fot. Pexels.com

Lato 2023 zapowiada się interesująco, gdyż wiodące agencje turystyczne już udostępniły swoje oferty na popularne zagraniczne kierunki wakacyjne, takie jak Grecja, Turcja, Egipt, Tunezja i Chorwacja.

Najwięcej osób interesuje się wakacjami w Grecji, gdzie już teraz możemy zarezerwować wyjazd na popularne wyspy, takie jak Kreta, Rodos, Zakynthos i Korfu.

Santorini Grecja
Santorini Fot. Pexels.com

Wycieczki na wakacje 2023 w Turcji również cieszą się dużą popularnością, głównie ze względu na atrakcyjne ceny oraz różnorodną ofertę hoteli z parkami wodnymi i animacjami dla rodzin. Dlatego też, jest to bardzo popularny kierunek na wakacje z dzieckiem.

Poznaj ofertę TUI Grecja-Turcja 2023

Kierunek Bałkany 2023

Przyszłe wakacje 2023 zapowiadają się jako okres, w którym turystyka na Bałkanach będzie bardzo popularna, podobnie jak greckie wyspy. Specjaliści przewidują, że kierunki bałkańskie, takie jak Albania, Czarnogóra, Macedonia i Chorwacja, będą jednymi z najbardziej pożądanych wakacyjnych celów podróży w sezonie Lato 2023. W ostatnich latach, coraz większe zainteresowanie cieszy się Albania, która przyciąga turystów wspaniałymi plażami i pięknym klimatem śródziemnomorskim.

Albania
Albania Fot. Pexels.com

Na wakacje 2023 w Albanii, warto rozważyć pobyt w takich kurortach jak Durres i Golem, znajdujących się na Riwierze Albańskiej, a także w Ksamil i Sarandzie, położonych na Wybrzeżu Jońskim. Oferta wakacyjna w Chorwacji również wygląda bardzo kusząco. Istnieją trzy możliwości transportu – samolot, samochód lub autokar. Ze względu na wygodę i korzystne ceny, szczególnie polecamy loty wakacyjne.

Oferta TUI Bałkany 2023

Może gorąca Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie?

Jeśli planujecie spędzić wakacje w hiszpańskim klimacie, gorąco polecamy wakacje na Wyspach Kanaryjskich w sezonie Lato 2023. Wczasy na Teneryfie lub Lanzarote są dość kosztowne, dlatego zdecydowanie warto dokonać wcześniejszej rezerwacji. Kupując wczasy w przedsprzedaży, Wyspy Kanaryjskie będą o wiele tańsze niż w okresie letnim w przyszłym roku.

Lanzarote
Lanzarote Fot. Pexels.com

Warto również wcześniej zarezerwować urlop na pięknych wybrzeżach Hiszpanii – oferty na wakacje 2023 na Costa Brava, Costa del Sol lub Costa Blanca są już dostępne. Koniecznie zajrzyjcie na ofertę all inclusive, ponieważ ceny mogą okazać się bardzo korzystne.

TUI Hiszpania 2023

Szybciej zakupione wakacje = tańsze wakacje!

Zalety rezerwowania wakacji w przedsprzedaży są niepodważalne. Kupując wcześniej, mamy większy wybór ofert hoteli i kierunków w każdym terminie, co szczególnie zadowoli osoby, które posiadają już ustalony plan urlopowy. Poza tym, wczasy kupione w przedsprzedaży są dużo tańsze! Biura podróży oferują pierwsze wakacje w niższej cenie, a do tego z możliwością wpłacenia wygodnej zaliczki która jest niewielkim procentem całej wartości wycieczki. Warto również zwrócić uwagę na atrakcyjne bonusy, jakie oferują biura podróży.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne