Connect with us

Gry

World of Warships – Rejestracja, opinia i recenzja!

World of Warships – gra komputerowa stworzona i wydana przez firmę Wargaming. Gracze z całego świata mogą rywalizować na wielu otwartych mapach ze świetną grafiką.

World of Warships

World of Warships – gra komputerowa stworzona i wydana przez firmę Wargaming. Gracze z całego świata mogą rywalizować na wielu otwartych mapach ze świetną grafiką.

Rejestracja World of Warships

Rejestracja nowego konta jest całkowicie darmowa. Gracz nie musi podawać skomplikowanych danych i nie jest od niego wymagana ukryta płatność. Ważne aby podać poprawny adres E-mail, gdyż bez tego nie będzie można odebrać korzyści jakie daje rejestracja z linku który podamy poniżej. Korzyści o których mowa to:

  • Darmowe konto premium na start
  • Wyszkolona załoga
  • Dodatkowe kredyty na start

Gra World of Warships

World of Warships zbiera graczy z całego świata i wystawia ich na ogromne bitwy morskie na otwartych morzach. Gra potrafi pochłonąć masę godzin wciągając w swoją świetną rozrywkę. Jest to Must Have każdego gracza który kocha bitwy morskie online. Niekwestionowany numer jeden w swoim gatunku.

Opinia o World of Warships

Gra przenosi nas na ogromne wody, pozwala nam spędzić masę godzin na polu bitwy ciesząc się piękną szatą graficzną. Każdy gracz, który lubuje się w gatunku bitew morskich znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie okręty są starannie dopracowane w każdym najmniejszym calu. Warto wspomnieć o modelu Free-To-Play.

Komentarz

Komentarz

  1. gracz

    17 lutego, 2024 at 5:29 pm

    gra faktycznie fajnie zrobiona i wciąga . i tyle żadne Free-To-Play. nie istnieje .M ozna na początku trochę pograć a po przekroczeniu pewnego poziomu zaczyną się cuda i wianki okręty znikają i nie z powodu maskowania itd. skargi i zgłoszenia przyjmuje oczywiście automat i tyle .Gra żyje jak chce .Jedynie zawalona skrzynka pocztowa reklamami itd. oczywiscie wykup konto premium ,kup modyfikacje za jedyne 400 za szt kup okręt za 800 a i tak nie pograsz dłużej jak 2 min . Nie taktyka i strategia tylko jak wszędzie oszustwa psujące tą naprawde fajną gre

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama

Popularne