Connect with us

Regulamin

Definicje
Recenzeo.pl – portal informacyjny poruszający tematy z sieci i branży rozrywkowej.
Użytkownik – osoba korzystające z serwisu i tworząca własne treści, która nie jest firmą.

Zasady

1. Niniejszy regulamin dotyczy portalu recenzeo.pl i wszystkich jego użytkowników.
2. Rejestracja na portalu jest bezpłatna. Użytkownicy niedokonujący rejestracji posiadają prawo do przeglądania wszystkich treści zamieszczonych w serwisie.
3. Autorskie prawa majątkowe do znaków towarowych, baz danych, skryptów JavaScript, materiałów graficznych, kodu HTML, arkuszy stylów CSS i innych elementów portalu przysługują portalowi recenzeo.pl
5. Użytkownik oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go w całości.

Odpowiedzialność

1. Recenzeo.pl nie ponosi odpowiedzialności za komentarze użytkowników oraz wszelakie treści tworzone przez użytkowników i ich sposób korzystania z portalu.
2. Zabrania się podczas komentowania naruszania czyichś dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji któregokolwiek lub wszystkich komentarzy bez podania przyczyny.
3. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Postanowienia końcowe

1. Niniejszy regulamin może być w każdej chwili zmieniony. Zmiany będą publikowane na bieżąco w postaci ujednoliconego tekstu regulaminu na łamach portalu.

Reklama
Reklama