Connect with us

O nas

Recenzeo to strona poświęcona wyrażaniu prywatnych doświadczeń i opinii na temat produktów, sklepów internetowych oraz różnych aplikacji. Strona opisuje procesy rejestracji na różnego rodzaju stronach i nie tylko. Głównym celem jest przedstawienie konkretnego produktu w pigułce aby każdy w skrócie mógł poznać dany produkt czy też stronę.

Cele strony

Blog/Strona nie są prowadzone tylko z naciskiem na znane marki ale i również na niszowe projekty, które są portalami randkowymi czy stronami zajmującymi się dystrybucją muzyki a nawet wyszukiwarkami legalnych filmów online.

Jak działa recenzeo?

Recenzeo jest projektem, który współpracuje z sieciami reklamowymi (programy afiliacyjne, programy partnerskie), które dostarczają różnego rodzaju oferty, a te następnie umieszczane są w poszczególnych wpisach na stronie.

Geneza strony

Strona powstała na początku 2021 roku i jest systematycznie rozwijana. Początkowym założeniem był opis programów inwestycyjnych jednak z perspektywy czasu okazało się, że warto rozwijać skrzydła i otworzyć się również na inne kierunki. Osoby korzystające ze strony chętnie korzystają z instrukcji rejestracji na danym portalu czy też stronie internetowej co pokazują wewnętrzne statystyki.

Reklama
Reklama