fbpx
Znajdziesz nas na

Dla dorosłych (18+)

Jolly.me – Rejestracja, opinia, recenzja!

Jolly.me to portal randkowy dostarczający świetnej zabawy! Sprawdź jak się zarejestrować i poznaj naszą opinię na temat portalu czytając artykuł do samego końca!

Jolly.me to portal randkowy dostarczający świetnej zabawy! Sprawdź jak się zarejestrować i poznaj naszą opinię na temat portalu czytając artykuł do samego końca!

Rejestracja Jolly.me

Rejestracja nowego konta jest bardzo szybka i co najważniejsze w pełni darmowa. Zakładając nowe konto nie ponosimy kosztów w celu aktywacji konta. Aby aktywować w pełni swoje nowe konto należy potwierdzić link z maila, który otrzymamy po przejściu formularza rejestracyjnego. Ważne jest aby mieć pewność, że podany adres email jest prawidłowy. Portal Jolly.me jest skierowany do osób pełnoletnich o czym warto pamiętać zakładając konto. Przechodząc przez formularz aktywacyjny napotkamy się na pytania proszące o konkretne dane:

 1. Email
 2. Hasło
 3. Wiek
 4. Płeć

I odpowiedzieć na następujące pytania:

 1. Twój status związku?
 2. Czy masz dzieci?
 3. Palisz papierosy?
 4. Pijesz alkohol?
 5. Jaką masz wagę?
 6. Jaki masz wzrost?

Jak działa Jolly.me?

Jolly.me jest portalem działającym w oparciu o schemat typowego portalu randkowego. Jeśli chcesz poznać drugą połówkę ważne jest by mieć uzupełniony w pełni profil. Znacząco zwiększa to szansę poznania kogoś. Jak zazwyczaj bywa w portalach randkowych są również pakiety Premium pozwalające na promowanie profilu tak by dotarł do większej ilości osób.

Ceny Pakietów zaczynają się od 2.97 zł kończą na 25.99 zł za miesiąc.

Co daje pakiet premium Jolly.me?

Pakiet premium na Jolly.me daje możliwość przeglądania profili, które odwiedzały nasze konto a najważniejsze pojawia się opcja przeglądania wszystkich zdjęć na profilu u danej osoby. Konto z pakietem premium ma również możliwość wysyłania i odbierania wiadomości bez ograniczeń.

Opinia o Jolly.me

Według nas Jolly.me zasługuje na uwagę. Zwłaszcza, że pakiety nie są bardzo drogie. Jeśli szukasz przyjemnego portalu o przejrzystym interfejsie to właśnie Jolly.me będzie świetnym wyborem. Warto jednak zaznaczyć, że lekkim minusem jest fakt, że konta premium są bardziej promowane co niestety przekłada się na wymuszenie zakupu chociaż najniższego pakietu tak by profil dotarł do większej ilości osób. Niemniej warto się zainteresować założeniem konta gdyż można poznać tam naprawdę świetne osoby.

Ocena:

Czytaj dalej
1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Pingback: Jaki portal randkowy wybrać w 2022 roku? Top 5 portali randkowych!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Popularne