Connect with us

Dla dorosłych (18+)

Victoria Milan – Rejestracja, opinia, recenzja!

Portal randkowy Victoria Milan jest świetnym wyborem dla osób poszukujących serwisu randkowego premium! Dzięki nam dowiesz się jak przejść proces rejestracji, poznasz naszą opinię na temat serwisu Victoria Milan oraz dowiesz się do kogo skierowany jest ten portal!

Portal randkowy Victoria Milan jest świetnym wyborem dla osób poszukujących serwisu randkowego premium! Dzięki nam dowiesz się jak przejść proces rejestracji, poznasz naszą opinię na temat serwisu Victoria Milan oraz dowiesz się do kogo skierowany jest ten portal!

Rejestracja na Victoria Milan

Proces rejestracji jest prosty i wymaga podania podstawowych danych, które będą mogły określić dlaczego zakładamy konto i czego oczekujemy od serwisu. Dane, które należy podać podczas rejestracji konta na Victoria Milan to:

 1. Płeć
 2. Status związku
 3. Orientacja seksualna
 4. Ares Email
 5. Pseudonim
 6. Hasło
 7. Datę urodzenia w celu potwierdzenia pełnoletności!

Co oferuje portal Victoria Milan?

Portal podczas rejestracji nowego konta zapyta o to czego poszukujesz. Musisz określić jasno czego wymagasz i oczekujesz od portalu. Jakie są to pytania?

 1. Czego poszukujesz?
 2. Co cię podnieca?
 3. Określenie swojego wyglądu (wzrost, waga, typ sylwetki, włosy, oczy, wygląd, zarost)
 4. Miejscowość z której pochodzisz

Portal sam w sobie ma wiele do zaoferowania, jest odpowiednikiem znanych portali takich jak Badoo, Twoo, Tinder lub portal Pieprzyć. Schemat działania jest w zamyśle taki sam, jednak tutaj można uwolnić swoje pasje i znaleźć romans. Victoria Milan oferuje również wyszukiwarkę osób z określonej przez nas lokalizacji. Możemy zaznaczyć od 10 km aż do całego kraju. Podczas wybierania lokalizacji również ustalamy wiek potencjalnych partnerów/partnerek który nas interesuje. Zakres wieku wacha się od 18 lat do lat 100.

Dla poszukujących konkretnych profili jest wyszukiwarka zaawansowana, która pozwala na bardzo szczegółowe określenie interesujących profili. Dzięki tej wyszukiwarce można znaleźć osoby z podziałem na wagę, kolor włosów, kolor oczu, typ sylwetki i wiele więcej.

Portal posiada, również pakiet premium, który daje ogrom możliwości, dlatego jeśli chce się zostać tu na dłużej warto rozważyć jego zakup.

Co oferuje pakiet premium Victoria Milan?

 1. Nielimitowany czat
 2. Możliwość sprawdzenia kto polubił nasz profil
 3. Możliwość sprawdzenia kto podglądał nasz profil
 4. Odblokowana możliwość próśb o prywatne zdjęcia
 5. Wysyłanie prezentów
 6. Nielimitowana ilość polubień
 7. Możliwość sprawdzenia kto puścił nam oczko

Ceny pakietów zaczynają się od 34,99 zł do 54,99 zł za miesiąc!

Opinia o Victoria Milan

Uważamy, że portal jest skierowany do osób, które poszukują zdecydowanych partnerów/partnerek. Serwis ten, nie skupia się na pozyskiwaniu przypadkowych osób więc nie trafimy tam na konta, które rozsyłają spam, a jak każdy kto kiedykolwiek korzystał z tego typu stron wie jakie to może być natarczywe.

Jest to świetna alternatywa do serwisów o których wcześniej wspomnieliśmy, nie jest tak popularny jak Tinder i Badoo jednak ma swój urok i warto brać go pod uwagę podczas poszukiwań serwisu randkowego. Nie jest to jednak serwis dla każdego, ponieważ jak wcześniej wspomnieliśmy dużo benefitów daje nam pakiet premium, który naprawdę warto mieć.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama

Popularne