Connect with us

Pozostałe

HotPay – Rejestracja, Logowanie i Opinia

HotPay to firma zajmująca się dostarczaniem metod płatności dla stron oraz sklepów internetowych mająca siedzibę w Andrychowie. Przekonajmy się czy jest warta uwagi i współpracy.

HotPay to firma zajmująca się dostarczaniem metod płatności dla stron oraz sklepów internetowych mająca siedzibę w Andrychowie. Przekonajmy się czy jest warta uwagi i współpracy.

HotPay to firma zajmująca się dostarczaniem metod płatności dla stron oraz sklepów internetowych mająca siedzibę w Andrychowie. Przekonajmy się czy jest warta uwagi i współpracy.

HotPay Rejestracja

Proces rejestracji w systemie HotPay przebiega bardzo podobnie jak w każdym serwisie zajmującym się płatnościami online. Użytkownik chcący założyć swoje konto powinien przygotować dane takie jak:

 • Imię i Nazwisko
 • Adres E-mail
 • Silne hasło
 • Dane firmy – jeśli dotyczy
 • PESEL – jeśli dotyczy
 • Adres rozliczeń

Konto należy zweryfikować tak aby firma miała pewność, że dane są poprawne. Sam proces nie jest skomplikowany i każdy użytkownik da sobie z tym radę.

HotPay Logowanie

Logowanie w HotPay odbywa się za pomocą prostego formularza, wymagane są tylko i wyłącznie podstawowe dane, które zostały podane podczas procesu rejestracji nowego konta. Ważne jest aby pamiętać o zweryfikowaniu swojego logowania za pomocą tokenu dostępowego wysyłanego na adres email podany podczas rejestracji.

Czym się wyróżnia HotPay?

Jedną z głównych zalet firmy jest fakt, że jest ona otwarta na wszelkie współprace. Lata doświadczenia pozwoliły wyrobić firmie mocny fundament na rynku. Udowodnili to niejednokrotnie podczas różnych akcji charytatywnych. Kilkukrotnie firma była jednym z głównych sponsorów wielkich gal sportowych będąc zarazem systemem płatności online obsługującym sprzedaże PPV wytrzymując ogromny ruch klientów.

Ciekawostki o HotPay

 • Firma ma ponad 10.000 aktywnych partnerów
 • Obsłużyli ponad 10.000.000 transakcji
 • Wartość transakcji przekroczyła 100.000.000 zł
 • Firma sponsoruje gale sportowe : Fame MMA, Gromda, FEN, Tymex Boxing Night
 • HotPay wspiera fundację zoodoptuj.pl, która pomaga zwierzętom ze schronisk.

Dane firmy HotPay

Właścicielem HotPay jest spółka: ePłatności Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba firmy: 27 Stycznia 9, 34-120 Andrychów

E-mail: [email protected]

Najczęściej zadawane pytania – FAQ

 Jakie kanały płatności są dostępne w HotPay?

Blik, iPKO, mTRANSFER, ING, Santander, Bank Pekao, Millennium bank, Alior Bank, Credit Agricole, BPN Paribas, Eruobank, Inteligo, Get In Bank, T-Mobile usługi bankowe, Nest Bank, Bank Pocztowy, Płacę z Citi Handlowy, PBS Bank, Plus Bank, BOŚ Bank, SGB Bank SA, Toyota Bank Pay Way, Envelo Bank, Getin Noble Bank – Spółka Akcyjna, Volkswagen Bank Polska, PaySafeCard, Paysafe:Cash, PayPal

Jakich operatorów telekomunikacyjnych obsługuje HotPay?

Orange, Play, T-Mobile, Plus, Virgin Mobile, Heyah, Plush, Vodafone, Lycamobile, Cyfrowy Polsat, NJU Mobile, Tu Biedronka, Lajt Mobile, Red Bull Mobile, Premium Mobile, Mobile Vikings, Fakt Mobile, wRodzinie bliscy bliżej.

Jakie wtyczki i integracje posiada HotPay?

WooCommerce, WordPress, Shoper, PrestaShop, Sellingo, TakeDrop, Magneto, IdoSell Shop / IAI Shop, Shoplo, Shopify, HotSender, Automater, Autosend, Web To Learn, WHMCS, Stream Online, Baseflix Software, ItemShopSys / PatryQHyper, McShop / Bojawiem55

Jakie płatności obsługuje HotPay?

Przelewy Online, Płatności BLIK, Karty Płatnicze, PaySafeCard, Direct Billing / SMS+, SMS Premium Rate

Prowizja HotPay?

HotPay oferuje najniższą na rynku prowizję bazową za obsługę BLIK oraz przelewów online która wynosi zaledwie 1,45% / 0,95%

Co ile wypłaca HotPay?

Zarobione prowizje możesz wypłacić przelewem ekspresowym nawet chwilę po jej wygenerowaniu. Przelewy wypłat są realizowane codziennie.

Opinia o HotPay

Podsumowując, z czystym sumieniem polecamy firmę HotPay jeśli potrzebujesz płatności dla swojej strony lub sklepu internetowego. Firma daje ogrom możliwości jeśli chodzi o metody płatności i najniższą stawkę bazową na rynku co deklasuje znacząco konkurencję. Ponadto dochodzą do tego wypłaty ekspresowe, które pozwalają utrzymać płynności finansową dzięki czemu nie trzeba czekać na swoje środki określoną ilość czasu.

6 komentarzy

Komentarzy

 1. Pingback: Fame MMA 9

 2. Daria

  8 czerwca, 2021 at 9:31 am

  Polecam !!! Po raz drugi wybrałam płatności HotPay!

 3. Pingback: Kamil Karcz: Andrychów dla schronisk zakończone sukcesem dzięki miastu, w którym się odbyło

 4. Pingback: Test IQ - Rejestracja, opinia, recenzja!

 5. Pingback: Ekino - Rejestracja, opinia, recenzja!

 6. Pingback: Zarabianie na TikToku. Jak zarabiać nie tylko na monetach?!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne