Connect with us

Podróże

GoGlobe.pl – Polska marka streetwearowa dla podróżników

GoGlobe.pl to Polska marka streetewearowa dla podróżników za którą odpowiedzialna jest autorka bloga Smartblonde.pl, która z miłości do podróżowania postanowiła rozpocząć produkcję swojego brand’u streetwearowego. Głównym założeniem jest dotarcie do osób kochających podróże. Projekty tejże marki zawierają elementy nawiązujące do podróży pozwalających odkrywać i poznawać świat. Projekty są w 100% robione przez autorkę bloga o podróżowaniu, dlatego cechują się innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak użycie folii holograficznych lub nici fluorescencyjnych.

Dla kogo jest ta marka?

Marka GoGlobe, głównie skierowana jest do osób, które pragną poznawać świat i zwiedzają zakątki ziemi, jednak nie jest powiedziane, że to jedyny trafny odbiorca produktów, gdyż równie dobrze ubrania te wpisują się w kanon odzieży streetwearowej dzięki czemu, osoby lubiące niszowe ubrania znajdą coś dla siebie! Ubrania są szyte w taki sposób, że nosić je mogą zarówno kobiety jak i mężczyźni. Uniwersalne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę w podróży i nie tylko!

Kolekcja GoGlobe.pl

Marka jest młoda na rynku i wystartowała z kolekcją zawierającą 10 produktów. Większość bo siedem z nich stanowią bluzy a reszta kolekcji to spodnie dresowe. Hitem kolekcji są welurowe bluzy FLUO PLANES wyróżniające się neonowymi samolotami szytymi nićmi fluorescencyjnymi.

Jakość produktów GoGlobe?

Projekt od samego początku stawiał na jakość i najlepsze możliwie dostępne na rynku materiały. Każdy projekt jest projektowany z dbałością o najmniejszy szczegół. Warto podkreślić, że całość jest produkowana w Polsce co jest ogromnym atutem i zaletą marki GoGlobe. Wszystkie produkty są szyte ręcznie w Krakowie. Dzianiny również są z Polski i pochodzą z Łodzi. Wyróżniają się certyfikatem OEKO-TEX Standard 100 w klasie I. Certyfikat ten świadczy o wysokiej jakości materiału oraz o braku występowania substancji negatywnie wpływających na środowisko. Kupując ubrania na GoGlobe masz pewność, że dbasz o środowisko. Nie tylko ubrania są EKO ale i również marka zadbała o dobro planety pakując zakupione produkty w ekologiczne opakowania.

Dlaczego warto kupować na GoGlobe?

  1. Wysoka jakość użytych materiałów
  2. Marka powstała z pasji nie w celach stricte biznesowych
  3. Dbasz o Polską gospodarkę
  4. Dbasz o środowisko
  5. Otrzymujesz świetny produkt, który będzie towarzyszył w niejednej podróży
  6. Darmowa dostawa od 299zł
  7. 10% rabatu za zapis do newslettera
  8. Dostawa w 48h

Link do sklepu: goglobe.pl

Instagram: @GoGlobepl

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne