Connect with us

Dla dorosłych (18+)

Co zamiast Badoo? Alternatywne portale randkowe!

Badoo to bardzo popularna aplikacja randkowa, która zrzesza miliony użytkowników na całym świecie. Każdego dnia dołączają tysiące nowych osób, co bardzo dobrze wpływa na rozwój portalu. Jednak co z użytkownikami, którzy są na portalu bardzo długo i jeszcze nie znaleźli tego czego szukali? Sprawdź alternatywy dla Badoo.

Co zamiast Badoo? Alternatywne portale randkowe!

Badoo to bardzo popularna aplikacja randkowa, która zrzesza miliony użytkowników na całym świecie. Każdego dnia dołączają tysiące nowych osób, co bardzo dobrze wpływa na rozwój portalu. Jednak co z użytkownikami, którzy są na portalu bardzo długo i jeszcze nie znaleźli tego czego szukali? Sprawdź alternatywy dla Badoo.

Popularne alternatywy dla Badoo:

 1. Tinder – popularny aplikacja randkowa, w której użytkownicy zatwierdzają lub odrzucają profile innych osób na podstawie swoich preferencji i zdjęć.
 2. Bumble – aplikacja randkowa, w której kobiety muszą pierwsze rozpocząć rozmowę z partnerem.
 3. Hinge – aplikacja randkowa, która koncentruje się na łączeniu użytkowników z pasującymi do nich partnerami dzięki pytaniom i odpowiedziom na ich profilach.
 4. Match.com – jedno z najstarszych i najbardziej uznanych portali randkowych, które oferuje szeroką gamę funkcji, w tym możliwość wyszukiwania partnerów na podstawie wielu kryteriów.
 5. eHarmony – portal randkowy, który koncentruje się na łączeniu użytkowników z trwałymi i satysfakcjonującymi związkami, opierając się na dopasowaniu ich wartości i stylów życia.
 6. OkCupid – aplikacja randkowa, która oferuje szeroką gamę pytań i odpowiedzi, dzięki czemu użytkownicy mogą lepiej poznać swoje preferencje i pasje.
 7. Hily – aplikacja randkowa, która korzysta z sztucznej inteligencji, aby łączyć użytkowników z odpowiednimi partnerami i pomóc im w rozmowie.
 8. Once – aplikacja randkowa, która dostarcza użytkownikowi jednego dopasowanego partnera dziennie, aby zapewnić bardziej skupione i zaangażowane doświadczenie randkowe.

Powyższa lista pokazuje, najpopularniejsze alternatywne portale randkowe z całego świata.

Poniżej prezentujemy listę portali randkowych, które są świetnymi alternatywami w Polsce:

 1. Fotka – Polska popularna platforma społecznościowa, która przerodziła się w portal randkowy.
 2. Datezone – Polski portal randkowy skierowany dla osób pełnoletnich (serwis zawiera treści dla dorosłych).
 3. Erodate – Jeden z najpopularniejszych w Polsce portali randkowych, który jest odwiedzany przez tysiące osób każdego dnia. Niejednokrotnie uznawany za najlepszy portal randkowy w Polsce.
 4. Zbiornik – Portal tylko dla osób pełnoletnich, jest to strona, która skierowana jest głównie dla swingersów i osób, które są otwarte na wszelkie znajomości.
 5. Pieprzyć – Erotyczny portal randkowy dla dorosłych. W Polsce jeszcze mało popularny, jednak każdego dnia rejestrują się tam nowe osoby, które chętnie poznają kogoś nowego.
 6. Sympatia – Jeden z najstarszych portali randkowych, które działają w Polsce do dziś.

Dlaczego warto korzystać z kilku portali randkowych?

Posiadanie konta na kilku, kilkunastu portalach randkowych znacząco zwiększa nasze szanse na poznanie nowych osób, a to jest głównym założeniem z korzystania z takowych portali. Niemniej jednak, warto pamiętać, że niektóre z tych portali posiadają płatne funkcje. Warto rozważyć ich zakup jeśli zakładamy konto w wielu miejscach. Tworząc konta na różnych portalach pamiętajmy, że uzupełnienie profilu jest bardzo ważnym aspektem. Tak aby dobrze doprecyzować swoje preferencje i też trafić w odpowiednie wymagania innych osób. Im dokładniej i skrupulatniej uzupełniony profil, tym lepsze dopasowanie.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama

Popularne