Connect with us

Internet i smartphony

NordVPN – Rejestracja, opinia, recenzja!

NordVPN jest najpopularniejszym programem VPN w Polsce. Swoją działalność rozpoczęli w 2008 roku w Panamie, głównie zajmując się zagadnieniami bezpieczeństwa sieciowego. Swoje usługi związane z VPN oferują od 2012 roku.

NordVPN jest najpopularniejszym programem VPN w Polsce. Swoją działalność rozpoczęli w 2008 roku w Panamie, głównie zajmując się zagadnieniami bezpieczeństwa sieciowego. Swoje usługi związane z VPN oferują od 2012 roku.

Rejestracja NordVPN

Aby zarejestrować konto Nord Account należy użyć adresu e-mail lub wybrać opcję rejestracji nowego konta przy pomocy adresu Google lub Apple. Podając adres E-mail należy podać na stronie Nord Account otrzymany mailem kod uwierzytelniający.

Konto możesz założyć klikając przycisk poniżej:

NordVPN sprawdzi się w podróży
Zdjęcie poglądowe od NordVPN

Lista pakietów dostępnych dla NordVPN:

Standard

Podstawowy pakiet zawierający, Szybki i bezpieczny VPN, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem oraz śledzenie wraz z blokowaniem reklam.

Plus

Pakiet zawiera wszystkie opcje z poprzedniego pakietu Standard wraz z dodatkowym menadżerem haseł praz skanerem naruszającym ochronę danych.

Complete

Kompletna wersja NordVPN zawierająca wszystkie opcje, które posiadają dwa poprzednie pakiety z dodatkiem 1 TB zaszyfrowanej pamięci w chmurze.

Cennik pakietów:

 1. Pakiet miesięczny (rozliczenie co miesiąc)
  1. Complete 57,99 zł/mies.
  2. Plus 52,99 zł/mies.
  3. Standard 48,99 zł/mies.
 2. Pakiet roczny (+3 miesiące GRATIS)
  1. Complete 27,29 zł/mies. (409,35 zł za pierwszy rok)
  2. Plus 22,29 zł/mies. (334,35 zł za pierwszy rok)
  3. Standard 18,29 zł/mies. (274,35 zł za pierwszy rok)
 3. Pakiet 2-letni (+3 miesiące GRATIS)
  1. Complete 24,09zł/mies. (650,43 zł za pierwsze dwa lata)
  2. Plus 19,09 zł/mies. (515,43 zł za pierwsze 2 lata)
  3. Standard 15,09 zł/mies. (407,43 zł za pierwsze 2 lata)

Jak działa NordVPN?

Najważniejsze co trzeba na wstępie powiedzieć to co to jest VPN (Virtual Private Network), oznacza to wirtualną prywatną sieć zapewniającą bezpieczeństwo połączenia z internetem oraz chroni Twoją prywatność podczas poruszania się po sieci. NordVPN tworzy szyfrowany tunel danych i chroni tożsamość online dzięki czemu Twój adres IP zostaje ukryty i pozwala bezpiecznie korzystać np. z publicznych hotspotów Wi-Fi w restauracjach lub miejscach z dostępem do publicznego internetu.

NordVPN opinia

NordVPN jest najlepszym kompleksowym wyborem dla każdego użytkownika sieci. Jeśli zależy komuś na pełnej prywatności, doskonałej prędkości łącza oraz ogromnej chmury do przechowywania swoich danych to NordVPN będzie odpowiednim wyborem. VPN oferuje również oprogramowanie na smartfony dzięki czemu połączenie do internetu nigdy wcześniej nie było tak bezpieczne jak teraz po użyciu NordVPN. Często w sieci padają pytania dlaczego VPN ma tak wysoką cenę? Tutaj odpowiedź jest prosta, w tym przypadku sprawdzi się powiedzenie, że za jakość trzeba płacić. Owszem są darmowe wersje VPN jednak nie gwarantują one pełni bezpieczeństwa danych, stabilnego łącza i znakomitej prędkości przesyłu danych. Warto zatem sprawdzić pakiety dostępne w ofercie. Jednak podstawowa wersja spokojnie wystarczy do przeglądania stron na co dzień.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama

Popularne