Skontaktuj się z nami

Gry

Key-drop.com

Key-drop.com to platforma pozwalająca otwierać skrzynki ze skinami do gry Counter-Strike: Global Offensive.

Keydrop kod i opinia

Key-drop.com to platforma pozwalająca otwierać skrzynki ze skinami do gry Counter-Strike: Global Offensive.

Logowanie Key-drop.com

Aby zalogować się na stronie Key-Drop należy użyć konta Steam posiadającego Counter Strike: Global Offensive w swojej bibliotece gier. Jeśli chcesz zalogwać się na Key-Drop użyj przycisku poniżej.

Jeśli chcesz otrzymać za darmo środki na otwarcie skrzynek użyj kodu:

BIGGY

Kod promocyjny Key-Drop

Używając kod otrzymasz 2,17 PLN zupełnie za darmo!

Wypłata skinów Key-Drop

Aby wypłacić skiny ze strony Key-Drop należy doładować konto przy użyciu jednej z dostępnych metod płatności. Dostępne metody płatności Key-Drop to:

  • G2A Pay
  • Przelew
  • Blik
  • CS:GO Skins
  • Gift Card
  • Karta Kredytowa
  • PayPal
  • PaySafeCard
  • Kryptowaluty

Podczas doładowania konta możecie użyć za każdym razem kodu „BIGGY” by otrzymać BONUS 5% do doładowania swojego portfela. Kod jest ważny za każdym razem i zrealizować go można klikając przycisk z napisem kod promocyjny.

Co oferuje Key-Drop?

Key-Drop oferuje możliwość otwierania skrzynek a zdobyte skiny można wypłacić używając swojego trade linka z platformy Steam lub upgreadować na stronie. Sam proces ulepszania skinów daje wiele możliwości. Można użyć do 15 skinów i próbować zdobyć jeden droższy co często cieszy się popularnością wśród graczy którzy otwierają tańsze skrzynki i dropnięte tanie skiny chcą wymienić na jeden droższy. Zakres szans jest regulowany maksymalnie do 75%. Podczas ulepszania skinów można użyć środki ze swojego salda aby zwiększyć szansę na zdobycie skina. Ponadto strona przy każdym doładowaniu oferuje Gold za który możemy otwierać skrzynki z zakładki Gold Area. Skrzynki jakie są dostępne to pakiety ze skinami oraz z grami. Zakres cen skrzynek z Gold Area wacha się od 310 gold do 19 200 gold.

Skąd brać gold na Key-Drop?

Waluta przyznawana jest przy każdym doładowaniu konta oraz poprzez użycie specjalnych gold-kodów które udostępniają autorzy strony na swoich social mediach. Jeśli chcecie zdobyć gold można również wykonać pakiet zadań za których wykonanie zostaniemy nagrodzeni wirtualną walutą.

Złote kody dostępne w momencie pisania artykułu:

BO2ZJZEOT3B312XQV

PINJUJYLAPTIM4YJP

JKVHEIW0HR2SHTZVA

Darmowa skrzynka Key-Drop

Każdy gracz może codziennie spróbować swojego szczęścia otwierając darmową skrzynkę. Warunkiem aby móc otworzyć takową skrzynkę jest ustawienie w swoim nicku adresu strony oraz ustawienie specjalnego avatara.

Opinia o Key-Drop

Key-drop zdecydowanie jest dużo lepszą platformą do otwierania skrzynek niż skrzynki w grze CS:GO. Otwieranie skrzynek jest bardziej opłacalne na stronie Key-Drop ponieważ używając kodów na 5% otrzymujemy więcej środków do otwierania za każdym razem gdy użyjemy kodu, ponadto jest dużo większa szansa na trafienie skina o wartości, którą nas usatysfakcjonuje. Jeśli lubisz otwierać skrzynki to Key-drop będzie dobrą platformą dla ciebie!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama

Popularne