Skontaktuj się z nami

Inwestycje

Handel Pro czy warto inwestować?

Handel Pro, czy warto zainwestować? Opinia!

Handel Pro to platforma inwestycyjna pozwalająca inwestować konsumentom środki w akcje firm oraz kryptowaluty. Jest to jedna z popularniejszych platform w Polsce ale też posiada swoje wady. Wielu ludzi zastanawia się czy warto zainwestować? Spróbujemy odpowiedzieć!

Aby założyć konto na platformie Handel Pro należy uzupełnić formularz rejestracyjny takimi danymi jak:

 • Imię
 • E-mail
 • Kraj
 • Hasło
 • Numer telefonu

Bardzo ważne aby uzupełnione dane były w 100% poprawne gdyż dzięki tym danym osoba z supportu będzie się z Wami kontaktowała w celu udzieleniu pomocy podczas poruszania się po platformie a to bardzo ważny aspekt podczas inwestowania na platformie Handel Pro. Warto wspomnieć, że support pomaga w języku Polskim.

Ilu znasz milionerów, którzy stali się bogaci poprzez inwestowanie na kontach oszczędnościowych? Nie mam nic więcej do dodania.

Robert G. Allen

To bardzo ważne i mądre słowa. Podczas inwestowania ważne jest by robić to z głową. Faktem jest, że konta oszczędnościowe nie przyniosą tak dużych zysków jakie można uzyskać podczas inwestowania na giełdach jednak aby zarobić trzeba robić to z rozwagą. Każda inwestycja niesie za sobą ogromne ryzyko i jeśli nie jesteś osobą, która potrafi zachować zimną krew podczas operacji finansowych to inwestycje nie będą dla ciebie! Handel Pro to platforma skierowana głównie do zwykłych konsumentów, który dopiero zaczynają swoją przygodę z inwestycjami. Prostota poruszania się po platformie jest jednym z głównych aspektów podczas podejmowania decyzji o wyborze tejże platformy.

Zalety platformy Handel Pro:

 • Prosty i przejrzysty interfejs, którego z łatwością można się nauczyć
 • Support telefoniczny i mailowy, pomagający rozwiązać problemy podczas korzystania z platformy Handel Pro
 • Polskojęzyczny support
 • Szeroki wybór akcji inwestycyjnych

Wady platformy Handel Pro:

 • Wysoki próg wejścia wynoszący minimum 250€
 • Mało metod wpłat środków

Handel Pro posiada politykę KYC – oznacza to, że firma wprowadziła szereg procedur w celu dbania o bezpieczeństwo danych ich klientów oraz, że wymagają weryfikacji tożsamości by nie było żadnych nadużyć ze strony klientów, którzy mogą posługiwać się fałszywymi danymi personalnymi.

Podsumowując, jeśli jesteś osobą, która chce zacząć inwestować to Handel Pro będzie dobrym wyborem. Często właśnie ta platforma jest promowana przez znane osobowości. Dzięki inwestowaniu można dorobić się fortuny jednak warto mieć na uwadze, że nie każdy ma tyle szczęścia i można też stracić zainwestowany kapitał.

Kontakt z supportem Handel Pro:

E-mail: [email protected]

Tel. +48221530252

Dane podmiotu odpowiedzialnego:

Commerzgroup International LTD

8 Copthall, Roseau Valley 00152,

The Commonwealth of Dominica,

Registration number CD531/21

Payment agent registered as Commerztech Ltd. Sofia 1463, Triaditsa District, 49 Patriarh Evtimiy blvd., Prestige Business Center, 4th floor, registration number 206120137

Wszystkie transakcje wiążą się z wysokim ryzykiem, które może nie być odpowiednie dla wszystkich inwestorów. Dźwignia tworzy dodatkowe ryzyko straty. Ostrożnie rozważ swoje cele inwestycyjne, poziom doświadczenia i tolerancję ryzyka. Zdobądź wiedzę na temat ryzyka związanego z handlem i zasięgnij porady niezależnego specjalisty ds. finansów i/lub podatków.

Ocena Handel Pro:

1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Pingback: Allianz Market - Logowanie i Rejestracja - Czy warto?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama

Popularne