Connect with us

Zakupy

Gearbest – Elektronika na wyciągnięcie ręki!

Gearbest – Elektronika na wyciągnięcie ręki z niesamowitymi promocjami oraz cenami!

Gearbest – Elektronika na wyciągnięcie ręki z niesamowitymi promocjami oraz cenami!

Dlaczego warto kupować na Gearbest?

Gearbest to elektronika bezpośrednio od producentów elektroniki z Chin wraz z wysyłką na cały świat! Gearbest nie jest tak mocnym graczem jak AliExpress jednak trzeba zaznaczyć, że platforma ta specjalizuje się w sprzęcie elektronicznym. Bardzo często sprzęty wchodzące na rynek dostępne są na Gearbest w wyśmienitych cenach.

Kody promocyjne Gearbest:

  • COUPON101 – Zniżka 15% na produkty nieprzecenione ważny do 31.03.2021
  • COUPON102 – Zniżka 15% na produkty nieprzecenione ważny do 31.03.2021

Wysyłka z Chin do Polski!

Przez kilka lat mogliśmy nauczyć się, że zamawianie z Chin nie jest wcale takie straszne. Bardzo często ludzie zadawali pytania czy zamawianie z Chin jest bezpieczne, czy przesyłka dotrze?

Tak! Przesyłki z Chin docierają bez problemów, wiele osób nauczyło się kupować elektronikę tylko i wyłącznie bezpośrednio od producentów przez co oszczędzają sporo na swoich zakupach w ciągu roku! Jeśli nie macie zaufania możecie zamówić tańsze produkty by przekonać się czy dotrą. Warto pamiętać o tym, że paczki z Chin potrafią długo iść do Polski. Przy droższych produktach warto rozważyć opcję kuriera i dopłacić kilka lub kilkanaście złotych do zamówienia by paczkę otrzymać sprawniej i mieć pewność, że jest ubezpieczona.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne