Connect with us

Dla dorosłych (18+)

Fuckbook – Rejestracja, opinia, recenzja!

Fuckbook jest portalem gdzie rejestracja jest bardzo prosta a atmosfera portalu mocno pikantna! Sprawdź razem z nami czego możesz się spodziewać!

Fuckbook jest portalem gdzie rejestracja jest bardzo prosta a atmosfera portalu mocno pikantna! Sprawdź razem z nami czego możesz się spodziewać!

Rejestracja Fuckbook

Na wstępie wita nas bardzo mocno pikantna strona przeznaczona dla odbiorców pełnoletnich. Już na wstępie wiemy do kogo skierowany jest ten portal. Proces rejestracji jest banalnie prosty i nie różni się niczym od rejestracji na innych portalach randkowo-erotycznych. Wymagane są podstawowe dane takie jak:

  1. Płeć
  2. Orientacja
  3. Nazwa użytkownika
  4. Mail
  5. Hasło

Proces rejestracji nim dojdziemy do finalnego formularza zada nam kilka pytań. Odpowiadając na te pytania możemy już w głowie zobrazować sobie czego możemy się spodziewać po serwisie.

Pamiętajcie aby podawać realny adres e-mail gdyż bez tego proces rejestracji nie będzie mógł zostać dokończony ponieważ w celu aktywacji konta należy potwierdzić adres E-mail.

Jak działa Fuckbook?

Serwis działa na podobnej zasadzie co znane inne portale randkowe jednak tutaj mamy lekkie nawiązanie wizualne do znanego wszystkim Facebooka, jak widać nie tylko nazwa jest lekkim nawiązaniem do znanego serwisu społecznościowego. Jak już o serwisach mowa, to właśnie portal jest serwisem społecznościowym dla osób dorosłych z całego świata. Osoby zakładające konto nie wstydzą się tam niczego. Portal nie ogranicza profili za nagość, wręcz do tego zachęca. Warto jednak zaznaczyć, że portal Fuckbook jest w języku angielskim co niektórym może sprawiać trudność. Dlatego jeśli nie potrafisz sobie poradzić z obcym językiem zalecamy skorzystanie z wbudowanego tłumacza przeglądarki Google Chrome. Poruszanie się po serwisie jest bardzo intuicyjne i na wstępie nasz profil jest wręcz atakowany wiadomościami innych osób. Jednak warto podkreślić jak to w tego typu serwisach bywa, warto wykupić konto premium w celu odblokowania wszystkich możliwości portalu.

Opinia o Fuckbook

Według nas portal ten jest super wyborem jeśli poszukujesz naprawdę sporo pikanterii. Niejeden użytkownik był zaskoczony tym co tam zobaczył więc rejestrując konto musisz być świadomym tego, że nagość bije tam z każdej możliwej strony. Czy portal jest wart uwagi? Myślimy, że tak. Tylko aby poznać wszelkie jego tajemnice i możliwości należy zakupić pakiet premium dla swojego konta. Niestety to nieodłączna część portali randkowych a zwłaszcza tych o zabarwieniu erotycznym.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne