Connect with us

Dla dorosłych (18+)

Dobra-randka – Rejestracja, opinia, recenzja!

Portal jak każdy inny skierowany jest do osób pełnoletnich. Dobra-randka wbrew temu co się może wydawać nie jest wcale tak grzecznym portalem jak brzmi z samej nazwy. Przekonaj się dlaczego!

Portal jak każdy inny skierowany jest do osób pełnoletnich. Dobra-randka wbrew temu co się może wydawać nie jest wcale tak grzecznym portalem jak brzmi z samej nazwy. Przekonaj się dlaczego!

Rejestracja Dobra-randka

Proces rejestracji nowego konta na portalu Dobra-randka nie wyróżnia się niczym od innych programów tego typu. Standardowo wymagane jest podanie podstawowych danych takich jak:

  1. Adres E-mail
  2. Hasło
  3. Wiek

Te dane są podstawą do stworzenia nowego konta na portalu. Jednakże po podaniu tych danych wymagane będzie potwierdzenie adresu mailowego poprzez kliknięcie linku w wiadomości otrzymanej ze serwisu.

Są to wymagane dane aby serwis mógł pokazywać profil w wynikach zaawansowanego wyszukiwania.

Sama rejestracja konta jest darmowa i nie ma ukrytych opłat. Płatności będą wymagane dopiero w momencie zakupu konta premium. Premium jest polecane dla osób, chcących zwiększyć swoje szanse na poznanie kogoś w krótkim czasie.

Jak działa portal Dobra-randka?

Portal działa schematycznie tak jak inne portale tego typu. Głównym celem jest umożliwienie poznania nowych osób poprzez komunikację online. Dzięki założeniu konta na Dobra-randka zwiększamy szansę poznania kogoś kto będzie odpowiednim kandydatem lub kandydatką na partnera życiowego. Nie od dziś wiadomo, że im większa ilość profili na portalach randkowych tym większa szansa na powodzenie.

Opinia o Dobra-randka

Portal jest bardzo dobrą odskocznią od zwykłych portali randkowych typu fotka, tinder czy badoo. To właśnie tutaj można pozwolić sobie na więcej swobody. Z racji, iż portal jest skierowany tylko i wyłącznie do osób dorosłych możemy znaleźć tam naprawdę pikantne treści. Świadomość tego, że portal może zaskoczyć nas treściami dla dorosłych przed wejściem pozwoli zmienić podejście do samego portalu i ukierunkuje nasze oczekiwania co do niego.

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Reklama

Popularne