Connect with us

Muzyka

Distrokid – Rejestracja, opinia, recenzja!

Distrokid to jedna z lepszych platform, które pozwalają wydawać swoją muzykę w cyfrowych sklepach takich jak Spotify, Tidal, YouTube Music, Apple Music i nie tylko! Dzięki nam dowiesz się jak działa portal!

Rejestracja Distrokid

Proces rejestracji jest prosty niemniej wymaga uszykowania konkretnych informacji na temat naszego konta. Dane które są potrzebne do zarejestrowania konta to:

  1. Adres Email
  2. Hasło
  3. Karta do opłacenia pakietu

Pakiety jakie są do wyboru podczas rejestracji:

  1. Musician – 18.59$
  2. Musician Plus – 33.47$
  3. Label – 74.39$

Podstawowy pakiet jest dobrym rozwiązaniem jeśli nie planujemy ustawiać samodzielnie cen dla iTunes, nazywać samodzielnie swojego Label’a i synchronizować tekstów z utworów dla Instagrama.

Wybierając wyższy pakiet otrzymujemy ogrom możliwości pozwalających nam na pełną kontrolę nad swoimi wydaniami. Jesteśmy niezależni w 100%.

Najwyższy pakiet jest tak naprawdę sensownym rozwiązaniem jeśli planujemy otwierać Label, który wydaje muzykę innych artystów. Zawiera on wszystkie możliwe opcje z poprzedniego pakietu, jednak pozwala obsłużyć od 5-100 artystów!

Jak działa Distrokid?

Jest to platforma, która pozwala wydawać swoją muzykę w największych sklepach z cyfrową muzyką. Dzięki Distrokid mamy pełną kontrolę nad muzyką, którą wydajemy a co najważniejsze uzyskujemy 100% wynagrodzenia ze swojej muzyki! Korzystając z linku, który jest dostępny w artykule otrzymujecie zniżkę na pakiet w postaci 7%!

Distrokid opinia

Platforma jest jedną z najlepszych opcji jeśli planujemy być niezależnym artystą. Dla niektórych opłata stała pobierana co roku może być minusem, jednak przy odrobinie szczęścia i zaangażowania spokojnie można zarobić na opłatę a w niektórych przypadkach mieć pracę w wymiarze pełnego etatu!

Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama

Popularne