Connect with us

Zakupy

Decathlon – Rejestracja, opinia, recenzja!

Decathlon to wielka międzynarodowa sieć wielkopowierzchniowych sklepów z branży sportowej. Firma została założona przez Francuskiego przedsiębiorcę Michela Leclercqa. Sprawdź jak zarejestrować konto na decathlon i poznaj naszą opinię o sklepie!

Decathlon - Logowanie, rejestracja i opinia

Decathlon to wielka międzynarodowa sieć wielkopowierzchniowych sklepów z branży sportowej. Firma została założona przez Francuskiego przedsiębiorcę Michela Leclercqa. Sprawdź jak zarejestrować konto na decathlon i poznaj naszą opinię o sklepie!

Rejestracja konta na Decatlhon

Rejestracja nowego konta na Decatlhon jest bardzo prosta i nie będzie wymagała skomplikowanych czynności. Aby stworzyć nowe konto możemy zalogować się używając:

 1. Konta Facebook
 2. Adresu Gmail (konto gmail)
 3. AppleID
 4. Tradycyjnie za pomocą adresu email

Dlaczego warto założyć konto na Decathlon?

Tworząc konto klient otrzymuje możliwość zapisywania swoich zakupów w historii konta dzięki czemu ma możliwość przeczytania szczegółów zakupu czy też dokonania zwrotu lub wymiany towaru.

Posiadanie konta daje również inne przywileje. Firma oferuje punkty wymieniane na bony, zwrot towaru w ciągu 365 dni oraz bezpłatny przegląd roweru do 6 miesięcy po zakupie.

Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto polecamy użyć przycisk poniżej:

Co oferuje sklep Decathlon?

Sklep przede wszystkim w swojej ofercie posiada produkty dla każdego sportowca. Dyscypliny do jakich znajdziemy tam akcesoria, sprzęt i ubrania to:

 1. Boks
 2. Piłka nożna
 3. Koszykówka
 4. Biegi
 5. Narciarstwo
 6. Łyżwiarstwo
 7. Sporty siłowe
 8. Joga
 9. Pływanie
 10. Golf
 11. Łowiectwo
 12. Łucznictwo

I wiele innych dyscyplin, których nie sposób wymienić jest ich aż tak dużo!

Ważnym aspektem przemawiającym za sklepem Decathlon jest fakt, że posiadają ogromny asortyment dla osób, które chcą przygotować swoje dziecko na wyjazd, ferie czy wakacje lub obóz sportowy. Dzięki temu, że sklep posiada naprawdę sporo w swojej ofercie każdy klient bez problemu znajdzie coś dla siebie. Nie można jednak zatrzymywać się na tym, że sklep posiada towar dla najmłodszych. Bo kobiety jak i mężczyźni z powodzeniem mogą szukać potrzebnych produktów dla siebie. Sprzęt do jogi, sportów siłowych czy łowiectwa nie jest niczym niszowym w sklepie Decathlon, jeśli ktoś myśli gdzie zaopatrzyć się w ubrania, sprzęt czy akcesoria dla danej dyscypliny wie właśnie, że w Decathlonie znajdzie wszystko co jest potrzebne.

Opinia o Decathlon

Z punktu klienta wato zawsze zwracać uwagę czy dany sklep pozwoli nam na zaspokojenie kilku potrzeb za jedną wizytą w sklepie. Sklep Decathlon swoją ofertą spokojnie pozwoli zaspokoić potrzeby wielu sportowców począwszy od amatorów kończąc na profesjonalistach. Firma w swojej ofercie posiada przeróżne akcesoria, które są często niezbędne przy podróżach, wyjazdach na wakacje czy podczas szykowania się do sezonu danej dyscypliny sportowej. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!

Zalety sklepu Decathlon:

 • Ogromny wybór towaru w jednym miejscu
 • Posiadając kartę klienta decathlon mamy możliwość wymiany lub zwrotu towaru w ciągu 365 dni
 • Ogromna ilość opinii przy większości produktów
 • Darmowe odbiory w sklepie nawet w 1 godzinę
 • Dostępna historia przeglądania produktów na stronie sklepu
 • Możliwość przeglądania swoich zakupów w profilu konta

Wady sklepu Decathlon:

 • Bywają sklepy, które nie posiadają wszystkich rzeczy, które są dostępne na stronie
 • Nie znajdziemy tam niektórych topowych marek produkujących sprzęt sportowy
 • Nie każda większa miejscowość ma sklep Decathlon (zmienia się to z każdym rokiem)
Kliknij by skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama
Reklama

Popularne